!-- End Google Tag Manager (noscript) →

המלצות

איילת ומיכאל קוקטריס, הרצליה

"

שרה אהובה יקרה, אין מילים בפינו לתאר את הפליאה שעיצבת! כל פעם מתרגשים מחדש לראות את התוצר הסופי ולהגיד שאת היית הבחירה הכי טובה שלנו Ever!!! תודה מקרב לב על כל ההשקעה שלך בנו, תודה על הסבלנות הרבה, תודה על היחס המדהים,

תודה על שסבלת את כל השיגעונות שלי וידעת למנף את החלום למציאות

"

20211206_141340 IMG_1207

אבי ומיכל הרשקו, תל מונד

"

ממש בדקה התשעים, שניה לפני שמאוחר מדי, החלטנו לחזור לארץ בקיץ אחרי שנים רבות של מגורים בסינגפור. ארוע כזה דרש שיפוץ של ביתנו בתל מונד. בית שמעולם לא גרנו בו עד אז. היה ברור שתחילת השיפוץ חייבת להיות כשאנחנו עוד שם ורק בהמשך נוכל להצטרף פיזית. אין לתאר כמה בורכנו בשרה. היא הפכה להיות "הזרוע המבצעת" שלנו במבצע מאוד מסובך ומורכב. היכולת המדהימה של שרה להיות נוכחת ומעורבת ועם זאת להשאיר תמיד לבעלי הבית את האינפוט שלהם, לבנות ולתכנן את בית חלומותיהם תוך שהיאעובדת בשיא המרץ לצידם ויודעת לנווט את הספינה ולנהל את בעלי המקצוע הרבים כדי שנעמוד בזמנים ונגיע לתוצאה המשמחת לה קיווינו.שרה אמינה, מקצועית, החלטית מול ספקים וזמינה בכל רגע בו נזקקנו לה. היא התרוצצה בין חנויות ועשתה עבורנו קניות משובחות וכל השיפוץ הנפלא הזה לא היה מסתדר ללא עזרתה המקצועית. ואם זה עוד לא הובן- אנחנו ממליצים בחום להשתמש בשרותיה המעולים. תודו לנו אחר כך.

"

20211206_141340 IMG_1207

רוז'ה ומיריי דרהי, רמת השרון

"

מעבר לעובדה ששרה הבינה מהר מאוד איך אנחנו רוצים שהבית יהיה מבחינה פרקטית, היא עזרה לנו לקבל החלטות בצורה נעימה, מהירה ומאוד פונקציונאלית. מאוד קל להתפזר ולאבד את היכולת שלך לשלוט בתקציב ובזמן שיפוץ, אבל התהליך והסדר שבו התבצע הפרויקט הפך אותו להצלחה גדולה. נעים לנו מאוד עם הבית שלנו והתגובות מהאורחים מדהימות. בעיקר בעיצוב הנגרות. לא האמנתי שיהיה לי בית כל כך יפה.

"

20211206_141340 IMG_1207

אסף מור , לוד

"

אני רוצה להמליץ בחום על שרה, הייתה מאד קשובה לצרכים שלנו ומדויקת בפיצוח החזון שלנו לנראות המשרד. התהליך איתה היה יצירתי, לקחה את מלוא האחריות והורידה ממני המון כאב ראש. נתתי לה יד חופשית והתוצאה לא פחות ממושלמת, אנחנו נהנים מהעיצוב של המשרד כל יום, עיצוב שמשרה אווירה טובה, משפחתית ונותנת בסיס לעבודה פורה יצירתית ויעילה! תודה רבה על הכל!

"

20211206_141340 IMG_1207

דודי ושני צזנה

"

שרה עשתה לנו סדר עוד לפני שהתחלנו לעבוד.
נכנסה לראש שלנו וידעה להוציא לפועל את החלום הכי פרוע שיש תוך כדי התחשבות בתקציב מהעבודה איתה יצאנו עם הבנה שיש לי על מי לסמוך והתוצאה בהתאם – אנשים נכנסים למקום ומתפעלים מהעיצוב, לוקחים השראה ואנחנו מרגישים בבית.
מרגישים שהייתה מעצבת ברמה הכי גבוהה שיש! שרה מדויקת, ללא פשרות, חושבת על כל הפרטים הכי קטנים מה שחסך לנו בדיעבד כסף רב.
יודעת לשחרר ולהשתנות בהתאם למציאות גם כשהדברים לא הולכים כפי שתכננו.
אנחנו בטוחים שכל מי שיזכה לעבוד איתה ירוויח, שמחים לכתוב המלצה זו מכל הלב –
ההשקעה הכי משתלמת שעשינו.

"

20211206_141340 IMG_1207

תפריט נגישות